Podstawowy piłkarz Zagłębia Lubin na dłużej w klubie

Dziurek / Shutterstock.com


Łukasz Łakomy parafował nowy kontrakt z Zagłębiem Lubin – poinformował ekstraklasowy klub na swojej oficjalnej stronie internetowej. 

Łukasz Łakomy pozostanie piłkarzem Zagłębia Lubin co najmniej do końca czerwca 2023 roku. Umowa 21-letniego pomocnika została automatycznie przedłużona po spełnieniu określonych aneksów zapisanych w kontrakcie.

– Czuję się bardzo dobrze, cieszę się, że zostaję w Lubinie na kolejny sezon. To był mój debiutancki sezon, w którym nabrałem sporo pewności siebie. Wierzę, że w przyszłym pokażę jeszcze więcej niż dotychczas i swoją grą przyczynię się do dobrych wyników osiąganych przez zespół – powiedział Łakomy, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Łakomy trafił do Zagłębia Lubin w styczniu 2021 roku. Wcześniej reprezentował barwy Legii Warszawa. W drużynie z Dolnego Śląska rozegrał łącznie 28 meczów, w których strzelił jednego gola i zaliczył cztery asysty.

Utalentowany pomocnik, mający na swoim koncie dwa występy w reprezentacji Polski U20, zadebiutował w PKO BP Ekstraklasie 29 stycznia 2021 roku. Wówczas rozegrał 8. minut w przegranym 0:2 meczu z Wisłą Płock.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.