W niedzielę, dnia 1 marca zostaną rozegrane trzy ciekawe mecze, w trzech nejlepszych ligach.

Już o godzinie 13:00 w meczu ligi angielskiej pomiędzy Liverpoolem, a Manchesterem City. Faworytem tego meczu jest vice lider tabeli. Po stronie drużyny Liverpoolu istotny jest fakt, że grają u siebie. Stawką spotkania są trzy punkty, które dadzą drużynie Manchesteru City zbliżenie się do Chelsea, natomiast Liverpoolowi walkę o europejskie puchary.

 

Zespół Brendana Rodgersa ma passe 9 meczów bez porażki w lidze, zaś drużyna Manuela Pellegrni’ego trzy mecze bez porażki. Prawdopodobny typ to X2. Prawdopodobne wyniki: 1:1, 3:1, 0:2. Ilość bramek: +2. Sądząc po ostatnich wynikach, można sądzić, że bramki na pewno padną, możliwe, że w dużej ilości.

Drugim meczem jest rozegrany o godzinie 16:45 mecz pomiędzy PSV, a Ajaxem w lidze holenderskiej. Ciężko wskazać faworyta, minimalnym z racji bycia gospodarzem ma zespół PSV. Spotkanie lidera z vice liderem zawsze dostarczają dużo emocji. Prawdopodobny typ to X2. Prawdopodobne wyniki: 1:0, 0:2. Ilość bramek: -2.

Drużyna z Eindhoven ma passe 10 zwycięstw w lidze, zaś Ajax ma niezbyt ustabilizowaną formę. Nie powinno paść dużo bramek. Duża szansa, że swój dorobek strzelecki mogą poprawić Memphis Depay lub Luuk de Jong.

Trzecim spotkaniem jest rozegrane o godzinie 19:00 spotkanie w lidze hiszpańskiej pomiędzy Sevillą, a Atletico Madryt. Faworytem meczu jest zespół z Madrytu. Obie drużyny walczą o miejsca dające Ligę Mistrzów, więc punkty przydadzą się obydwu zespołom. Prawdopodobny typ to X2. Prawdopodobne wyniki: 1:3, 2:2. Ilość bramek +1.

Drużyna Atletico ma dobrą passe zwycięstw, przeplataną nielicznymi wpadkami, zaś Sevilla nie ma stabilnej formy. Duża szansa na sporą ilość bramek.