PKO Ekstraklasa: Legia nadal bez przełamania. Remis z Pogonią

Paweł Wszołek

Legia Warszawa zremisowała z Pogonią Szczecin 1:1 w meczu 23. kolejki PKO Ekstraklasy.

Tym samym “Wojskowi” nadal na wiosnę odnieśli jedynie jedno zwycięstwo.

Kibice zapewne liczyli na to, że Legia i Pogoń stworzą widowisko godne jednego z hitów kolejki. Na pewno ciekawie było przed meczem ze względu na wyjątkową oprawę.

Niestety, ciężko stwierdzić, by same spotkanie porwało. Zwłaszcza pierwsza połowa nie przyniosła zbyt wielu strzałów. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 49. minuty. Wtedy akcję Legii wykończył Paweł Wszołek. Nieco ponad dziesięć minut później przyjezdni odpowiedzieli za sprawą gola Efthimisa Koulourisa. Ostatecznie mieliśmy podział punktów.