PILNE: Aleix Vidal piłkarzem Barcelony!?

www.insidespanishfootball.com

Kataloński dziennik SPORT dostarczył nam dzisiaj z samego rana kolejną wielką sensacje. Gazeta powołując się na swoje źródła przekazała wstrząsającą wiadomość o zakończeniu negocjacji pomiędzy FC Barceloną, a Sevillą. Tematem tych rozmów był transfer katalońskiego prawego obrońcy Aleixa Vidala do zespołu z Camp Nou. Według SPORTu negocjacje przebiegły niespotykanie szybko i zakończyły się obustronnym porozumieniem na mocy, którego Aleix Vidal od stycznia 2016 roku będzie reprezentował barwy Blaugrana. Transfer ma zostać ogłoszony po finale Ligi Mistrzów i jeszcze przed zwołaniem wyborów prezydenckich w FC Barcelonie.

Jak podaję gazeta piłkarz podpisze 5-letnią umowę z klubem, a całościowa kwota tego transferu ma wynieść 10 milionów euro bez żadnych premii pieniężnych. Jedynym bonusem związanym z tym transferem może być ułatwienie pozyskiwania i wypożyczania piłkarzy z młodzieżowych drużyn Barcelony przez Seville.

Aleix Vidal to zawodnik, który bardzo dobrze spisuje się na prawej obronie. Jeśli ma podpisać on kontrakt z FC Barceloną to nasuwa się tylko jedna konkluzja. Ciągnące się miesiącami rozmowy z Danim Alvesem w sprawie przedłużenia jego kontraktu mogły zakończyć się fiaskiem, a Aleix Vidal ma zostać jego następcą. Kibice Barcelony mają w związku z tym bardzo mieszane uczucia.

WAŻNE: Warto pamiętać, że jest to rewelacja, którą otrzymaliśmy od katalońskiego dziennika SPORT, więc nie można traktować jej w stu procentach poważnie. Wszystko okażę się po finale Ligi Mistrzów.

 


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *