

Piłkarze Republiki Zielonego Przylądka załamani
Reprezentacja Republiki Zielonego Przylądka we wtorek pewnie pokonała kadrę Tunezji 2:0. Dzięki zwycięstwu zdołali wskoczyć na pierwsze miejsce w grupie premiowane awansem do trzeciej rundy kwalifikacyjnej na Czarnym Lądzie.
FIFA po sprawdzeniu materiałów przesłanych przez komisarza meczu Tunezja kontra RZP dopatrzyła się nieprawidłowości. A polegała ona na tym, że w zwycięskim zespole wystąpił piłkarz, który powinien pauzować za kartki. Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej zweryfikowała wynik na 3:0 dla Tunezji, i właśnie ta kadra zagra w ostatniej rundzie dającej awans na mundial w Brazylii 2014.
-
AktualnościWisła Płock - Widzew Łódź wyjściowe składy na mecz. Znamy podstawowe jedenastki (31.07.2026)


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 17:28
-


AktualnościMarcus Rashford po sezonie w Barcelonie – klub pożegnał napastnika, nie aktywował opcji wykupu


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 16:30
-


AktualnościAtletico Madryt złożyło skargę na Barcelonę. Chodzi o rzekome naciski na Juliána Álvareza


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 16:02
-


AktualnościKontuzja Raula Asencio wyklucza obrońcę Realu Madryt na 4–6 tygodni


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 15:39
-

AktualnościJack Grealish wyjaśnia brak na przedsezonowym tournée Manchesteru City: to kontuzja, nie konflikt z Enzo Mareską


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 15:13
-

AktualnościAyyoub Bouaddi blisko transferu do Manchesteru City – Lille żąda 80 mln euro


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 14:45

































