Piłkarze Lecha po przegranej

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Na inauguracje rundy wiosennej Lotto Ekstraklasy Lech Poznań przegrał na swoim stadionie z Zagłębiem Lubin (1:2). Niektórzy zawodnicy “Kolejorza” postanowili powiedzieć parę słów o przebiegu spotkania.

Poniżej przedstawiamy wypowiedzi z oficjalnej strony Lecha Poznań.

Maciej Makuszewski:

Nie ma co ukrywać, że mieliśmy w innych humorach dzisiaj być po tym spotkaniu. Pierwszy mecz przegraliśmy, ale myślę, że taki zimny prysznic da nam więcej pokory. Trzeba dalej ciężko pracować. Myślę, że w kolejnych spotkaniach na pewno będziemy grali lepiej, skuteczniej.

Maciej Gajos:

Słaby początek w naszym wykonaniu. Za mało utrzymywaliśmy się przy piłce. Dopiero później mieliśmy dwie albo trzy kontry, gdzie przy odrobinie szczęścia mogliśmy to zakończyć bramką. Dopiero ta poprzeczka, gdzie piłka odbiła się na linii to był taki mały wstrząs. Wtedy zaczęliśmy grać trochę lepiej, ale nie tak jak sobie zakładaliśmy.

Rafał Janicki:

Od początku śmierdziało golem. Mogli zdecydowanie wcześniej strzelić gola. Kiedy my zdobyliśmy bramkę, do naszej gry wkradł się chaos. Czeka nas wiele pracy, musimy wszystko to przeanalizować. Teraz czas na pracę, pracę i jeszcze raz pracę.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.