Piłkarski Świat oficjalnym patronem medialnym książki „Dyskretne przywództwo”

AIM Media

Carlo Ancelotti, „Dyskretne przywództwo” – najnowsza książka jednego z najlepszych trenerów na świecie już od 28 września w księgarniach.

„Dyskretne przywództwo” to lektura obowiązkowa nie tylko dla miłośników piłki nożnej ale również dla menedżerów i liderów grup.

Spot video promujący książkę:

Od września tego roku, Carlo Ancelotti prowadzi drużynę Bayernu Monachium, mistrza Bundesligi, pobijając rekord siedmiu zwycięstw od początku pracy z zespołem – nie udało się tego dokonać żądnemu z poprzednich szkoleniowców.

Zdaniem wielu komentatorów, przywrócił on wolność Robertowi Lewandowskiemu i jego kolegom, wyzwając potencjał, który pozwala odnosić drużynie mistrza Niemiec wspaniałe zwycięstwa.

Już 28 września Bayern rozegra kolejny mecz w Lidze Mistrzów. Tego samego dnia będzie miała polską premierę książka Carla Ancelottiego „Dyskretne przywództwo”.

W „Dyskretnym przywództwie” Ancelotti ukazuje całość swojej porywającej kariery: opowiada o nauczycielach, metodach, zwycięstwach i porażkach; a na koniec zabiera czytelników do szatni, by pokazać postaci, wyzwania i decyzje, które ukształtowały go jako szkoleniowca.

Wiele z tych historii opowiada po raz pierwszy. Dotyczą one najróżniejszych tematów, od zarządzania talentami i radzenia sobie z potknięciami, po taktykę i „gierki” psychologiczne. Każdy rozdział zamykają „Rady Ancelottiego” – sekcja podsumowująca lekcje zawarte w opowieściach.

Ta książka jest nie tylko fascynującą biografią, ale i poradnikiem, odsłaniającym kulisy wybitnego przywództwa.

W książce o Carlu Ancelottim wypowiedzieli się m.in. David Beckham, sir Alex Ferguson, Zlatan Ibrahimović i Cristiano Ronaldo.

własne


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

1 thought on “Piłkarski Świat oficjalnym patronem medialnym książki „Dyskretne przywództwo”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *