Pewne zwycięstwo Manchesteru United

Podopieczni Jose Mourinho pokonali na własnym stadionie ekipę Watfordu 2-0. Gole dla ,,Czerwonych Diabłów” zdobywali Juan Mata oraz Anthony Martial.

Na pierwsze trafienie kibice zgromadzeni na Old Trafford musieli poczekać do 32. minuty. Wtedy to ładną i kombinacyjną akcję wykończył Juan Mata. Hiszpan nie dał szans bramkarzowi gości Heurelho Gomesowi. Po przerwie wynik podwyższył Anthony Martial, który sprytnie oszukał obrońców Watfordu i uniknął wcześniej pozycji spalonej.

Manchester United po 25. kolejce ma na swoim koncie 48 punktów. Dzisiejsze zwycięstwo nad Watfordem to kolejny krok ,,Czerwonych Diabłów” ku Lidze Mistrzów. Watford zaś przez tę porażkę został wyprzedzony w tabeli przez ekipy Stoke oraz Southampton i obecnie zajmuje 12 lokatę.

Manchester United – Watford 2:0 (1:0)