Petew: Popełniliśmy fatalne błędy przy wszystkich bramkach

jagiellonia.pl

Iwajło Petew po przegranym spotkaniu Jagiellonii z Wisłą odniósł się do przebiegu spotkania, a także wyjaśnił co w jego drużynie poszło nie tak jak powinno. 

Ocena ogólna: Spotkanie lepiej rozpoczęła Wisła Kraków, która mimo sporej przewagi w pierwszych 15. minutach nie miała żadnej stuprocentowej szansy. Problem tkwił w tym jak broniliśmy, popełniliśmy fatalne błędy przy wszystkich bramkach. Mamy wiele wniosków, wiele obserwacji jak zespół będzie reagował w meczach, szczególnie na wyjazdach. Przepraszam kibiców, którzy nie zasłużyli na to, aby oglądać tak grający zespół. Gratuluję Wiśle zwycięstwa – rozpoczął.

Pomysł na mecz: Na pewno nie planowaliśmy, aby stracić trzy bramki tak prosty sposób, brakowało tego ostatniego podania, które by nam bardziej pomogło. W pierwszej połowie mieliśmy cztery dobre sytuacje, w drugiej podobnie, ale na zwycięstwo to się nie przełożyło – dodał.

Dejan Iliew w roli pierwszego bramkarza: Każdy popełnia błędy, to jest nasza decyzja, którą podjęliśmy na bazie tego jak się przygotowywaliśmy podczas obozu. Teraz były nieco inne warunki. Wcześniej oglądaliśmy naszych zawodników w meczach towarzyskich, dziś był mecz mistrzowski, mecz o punkty, trochę się to różniło – wyjaśnił.

Wielkie problemy w defensywie: Musimy to przeanalizować. Kiedy nawet gra się taki mecz jak dziś, a traci trzy bramki to nigdy nie jest łatwo – zakończył.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi