Pep Guardiola: Musimy grać płynniej i z nieco większym rytmem
Hiszpański menedżer był zadowolony po remisie z Realem Madryt (1:1) w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów na Santiago Bernabeu.
Vinicius Junior rewelacyjnym uderzeniem otworzył wynik, a w drugiej połowie Kevin de Bruyne w równym stopniu wyrównał z dystansu. - Wiele się nauczyliśmy od zeszłego roku - skomentował Jack Grealish. - To był zacięty mecz - dodał.
- Spróbujemy coś zmienić w rewanżu. Musimy grać płynniej i z nieco większym rytmem, tym bardziej, że będziemy mieć za sobą publiczność na Etihad - ocenił Guardiola.
- Na naszym stadionie czujemy się nie do powstrzymania - zapewnia pomocnik The Citizens. Man City jest niepokonane od 21 spotkań. - Mam mały pomysł na to, co musimy zrobić w następnym tygodniu - stwierdza Hiszpan.
Prowadzą w Premier League, wyprzedzając Arsenal na cztery mecze przed końcem, a w niedzielę pojadą na Goodison Park. - Przyszły tydzień będzie jak finał, a my jesteśmy całkiem dobrzy w wygrywaniu finałów - mówi de Bruyne.
Kevin De Bruyne przymierzył za pola karnego i mamy remis! ⚽
📺 Polsat Sport Premium 1 pic.twitter.com/fojlvgFSq2
— Polsat Sport (@polsatsport) May 9, 2023
-

AktualnościPSG otwiera Parc des Princes dla kibiców na transmisję finału Ligi Mistrzów z ArsenalemNowacki / 12 maja 2026, 15:33
-

AktualnościCrystal Palace z finalistą Ligi Konferencji po zwycięstwie 2:1 nad Szachtarem Donieck (5:2 w dwumeczu)Nowacki / 8 maja 2026, 13:21
-

AktualnościParis Saint-Germain awansował do drugiego z rzędu finału Ligi Mistrzów po remisie 1:1 z BayernemNowacki / 7 maja 2026, 13:49
-

AktualnościHarry Kane: 13 goli w Lidze Mistrzów i seria sześciu meczów ze strzelonym golem, mimo odpadnięcia BayernuNowacki / 7 maja 2026, 13:23
-

AktualnościPSG - Arsenal w finale Ligi Mistrzów w Budapeszcie: pierwszy pojedynek drużyn z dwóch stolic od 55 latNowacki / 7 maja 2026, 12:58
-

AktualnościBukayo Saka po awansie Arsenalu do finału Ligi Mistrzów. „To wspaniałe uczucie”Nowacki / 6 maja 2026, 12:45



































