Pawlak zostanie trenerem Widzewa?

Rafał Pawlak jest już prawie pewny pozostania pierwszym trenerem Widzewa Łódź przynajmniej do końca rundy jesiennej. A może nawet dłużej.

Po zwolnieniu Radosława Mroczkowskiego tymczasowym trenerem pierwszej drużyny łódzkiego Widzewa został Rafał Pawlak. Wydawało się, że po meczach z Lechem i Lechią zostanie on z powrotem przydzielony do prowadzenia zespołu rezerw. Tymczasem bardzo dobra gra Widzewiaków i efektowne zwycięstwo nad gdańskim klubem zweryfikowało te plany. Kibice również nie mają już pretensji do zarządu, a przecież chodziły słuchy o protestach i bojkotach meczów.

Waleczność. Brak tego czynnika zarzucano przede wszystkim podopiecznym trenera Mroczkowskiego. Od kiedy drużynę przejął trener Pawlak widać w grze Widzewa zaangażowanie oraz chęć zwycięstwa.Walka od pierwszej do ostatniej minuty i wiara we własne umiejętności.

Czy naprawdę wystarczy tak niewiele by z dużo bogatszymi klubami rywalizować jak równy z równym? Okazuje się, że tak. A dzięki temu Rafał Pawlak ma swoje pięć minut w łódzkim klubie. Być może nawet trochę więcej niż pięć…?Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.