Paulo Sousa szykuje zmiany w swoim drugim meczu, po kontuzji wraca Pasquale Mazzocchi

ussalernitana1919.it

Paulo Sousa potwierdza więcej zmian w swoim drugim meczu. Portugalczyk objął niedawno Salernitanę. Rozważą też nową rolę dla Antonio Candrevy przeciwko Monzy.

Był selekcjoner Polaków zastąpił zwolnionego Davide Nicolę i zadebiutował w przegranym u siebie meczu z Lazio (0:2). W niedzielę do Kampanii wybiera się AC Monza. Klub z północny Włoch coraz więcej znaczy pod wodzą trenera Raffaele Palladino na mapie Serie A.

– Mamy do czynienia z drużyną, która czuje się bardzo pewnie, a Palladino zasługuje na wszystkie pochwały, jakie otrzymuje za swoją pracę – powiedział Sousa. 35-letni Candreva ma zostać przesunięty z prawej flanki. – Candreva jako trequartista za napastnikami jest opcją, ponieważ chcę, żeby grał bardziej centralnie, a jego inteligencja taktyczna mu na to pozwala – tłumaczy.

Pasquale Mazzocchi wraca po prawie trzech miesiącach po wyleczeniu kolana. Również najlepszy strzelec Boulaye Dia będzie dostępny. – Wraz z Maggiore może nam pomóc – podkreśla Sousa. Początek meczu między Salernitaną a Monzą o godz. 15:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.