Paris Saint Germain Mistrzem Francji po raz trzeci

Trzeci raz z rzędu PSG zdobywa tytuł Mistrza Francji. Paryżanie pokonali na wyjeździe Montpellier 2:1, dzięki czemu przypieczętowali swoje pierwsze miejsce w Ligue 1

PSG od początku meczu zdobyło sobie przewagę. Po siedemnastu minutach przewaga przerodziła się w bramkę. Po dośrodkowaniu Adrien Rabiota, bezbłędnie w bramkę gospodarzy trafił Blaise Matuidi.

W 25 minucie meczu Paryżanie prowadzili już dwiema bramkami. Po dograniu Serge Aurier , Cavani minął się z piłką. Błąd Urugwajczyka na szczęście dla PSG naprawił Lavezzi wpisując się na listę strzelców.

Paryżanie nadal  dominowali na boisku, jednak trzecią bramkę zdobyli gospodarze. W 40 minucie przepiękną bramką popisał się Mounier. Wynik nie uległ już zmianie do końca spotkania.

Montpellier HSC (Mounier 40′) – Paris Saint Germain (Matuidi 17′ Lavezzi 25′) 1:2