Palermo vs. Torino czyli Włoski pojedynek w Polskim wydaniu!

Oj się działo! Zaczęło się bardzo ekscytująco bo Palermo pierwszą swoją bramkę zdobyło już po pierwszym rzucie rożnym. Lecz nie utrzymywali go długo bo trzy minuty później do siatki trafił gracz Torino. Mecz zapowiadał się wyśmienicie, walka od samego początku i tak też było! Później w 25′ minucie meczu do bramki gości trafił Luca Rigoni, ustalając wynik pierwszej połowy.

Druga połowa również uświadomiła nas jak zaciekle drużyny walczą o punkty. Torino nie odpuszczało, Torino czekało i się doczekało bo w 60′ minucie bramkę na 2:2 strzelił Maxi Lopez. Do końca spotkania mieliśmy nadzieję że jednak któraś drużyna przechyli szalę zwycięstwa, niestety nie doczekaliśmy się tego. Jednak za wspaniałe emocje, piękny futbol należy się im wielki szacunek!

Oczywiście nie zapomnieliśmy o Kamilu Gliku, który rozegrał bardzo dobry mecz kilka razy zatrzymując groźne ataki ze strony gospodarzy. Reprezentant Polski rozegrał całe 90′ minut tego spotkania.