Oliver Kahn: Jesteśmy w kontakcie z Konradem Laimerem, odbyła się tura rozmów z Mathysem Telem

premierseason.com

Dyrektor generalny Bayernu Monachium, Oliver Kahn omówił dążenia klubu po dwójkę piłkarzy – napastnika Mathysa Tela oraz Konrada Laimera z RB Lipsk.

Niedawno odbyła się kolejna tura rozmów z Mathysem Telem – powiedział Kahn w „TZ”. – Jesteśmy również w kontakcie z Konradem Laimerem. Musimy tylko poczekać i zobaczyć, jak teraz się sprawy potoczą – dodał.

Rennes jest gotowe na przyjęcie 30 milionowej oferty z Bayernu. Dzieje się tak po tym, jak drużyna Ligue 1 odrzuciła już dwa podejścia mistrzów  Niemiec. ale oczekuje się, że zaakceptuje ich trzecią ofertę. 17-letni napastnik rozegrał dla Rennes zaledwie 79 minut.

Jeśli chodzi o pogoń Bawarczyków za Laimerem, RB Lipsk odrzucił drugą ofertę, która według doniesień wynosi około 23 mln euro, w tym premie. Klub oczekuje kwoty bliższej jego wycenie – 30 mln euro. Austriak, który ma rok do końca swojej obecnej umowy sam wyraża chęć dołączenia na Allianz Arenę. Lipsk ustalił wewnętrznie termin 30 lipca dla Bayernu na osiągnięcie porozumienia.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.