Oficjalnie: Sylwestrzak będzie sędziować poza Polską
Damian Sylwestrzak będzie prowadził mecze w Japonii.
Informację w środę potwierdził Polski Związek Piłki Nożnej. Z Sylwestrzakiem do Japonii udadzą się także Marek Arys oraz Bartosz Heinig. Oni będą pełnić funkcje asystentów. W Azji będą na przełomie maja i czerwca.
Sylwestrzak to jeden z najmłodszych sędziów w PKO Ekstraklasie - ma 31 lat. Na najwyższym poziomie pracuje od 2020 roku. Ostatnio był głównym arbitrem meczu Ruch Chorzów - Legia Warszawa.
Japoński Związek Piłki Nożnej zaprosił polskich sędziów do prowadzenia pięciu meczów ligi japońskiej.
Rozjemcami spotkań J-League na przełomie maja i czerwca będzie trójka sędziowska w składzie: Damian Sylwestrzak (arbiter główny) oraz Marek Arys i Bartosz Heinig (asystenci).
— PZPN (@pzpn_pl) February 14, 2024
-

AktualnościEkwador pokonał Niemcy 2:1 – prezydent Daniel Noboa ogłosił dzień wolny po awansie na MŚNowacki / 26 czerwca 2026, 16:16
-




AktualnościUrugwaj - Hiszpania przewidywane składy | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 16:07
-




AktualnościUrugwaj - Hiszpania przewidywane składy | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 16:07
-


AktualnościWyspy Zielonego Przylądka - Arabia Saudyjska przewidywane jedenastki na spotkanie | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 16:07
-

AktualnościFrancja chce zapewnić Didierowi Deschampsowi pierwsze miejsce w grupie – Tchouaméni: mamy misjęNowacki / 26 czerwca 2026, 15:43
-

AktualnościYan Diomandé: Liverpool zaoferował 100 mln euro, RB Lipsk odrzucił – napastnik skupiony na mundialuNowacki / 26 czerwca 2026, 15:13




































