

Oficjalnie: Powrót do Villareal
Adrián López ponownie został piłkarzem Villareal - poinformował hiszpański klub.
29-letni atakujący po raz drugi w swojej karierze przeszedł taką samą drogę, został wypożyczony z FC Porto i najbliższe pół roku spędzi na Estadio de la Cerámica. W poprzednim sezonie Hiszpan zagrał w 23 spotkaniach Żółtej Łodzi Podwodnej, w których zdobył pięć bramek i zanotował cztery asysty.
López trafił do ekipy Smoków w lecie 2014 roku z Atletico Madryt za 11 mln euro, jednak swojej przygody w Portugalii nie może uznać za udaną. W trakcie pobytu w Porto zagrał zaledwie 1063 minuty, rozłożone na 27 spotkań, a jego bilans bramkowy zamknął się na jednym trafieniu.
#CVFEnglish | @adrian7oficial returns to Villarreal on loan from @FCPorto! Welcome back Adrián!! ? https://t.co/D7ZZFlM31e pic.twitter.com/7OjgR6K0wm
— Villarreal CF (@VillarrealCF) 21 stycznia 2017
-
AktualnościFerran Torres niepewny przyszłości w Barcelonie. „W piłce nożnej nigdy nic nie wiadomo”


















Michał Bosak / 4 sierpnia 2026, 15:13
-


AktualnościAtlético Madryt rozważa transfer Jacka Grealisha z Manchesteru City


















Michał Bosak / 4 sierpnia 2026, 14:44
-


AktualnościJulián Álvarez wznowił treningi. Transfer do Barcelony coraz mniej realny


















Michał Bosak / 4 sierpnia 2026, 14:05
-


AktualnościKonrad Laimer przedłużył kontrakt z Bayernem. „Zawsze chciałem tu zostać”


















Michał Bosak / 4 sierpnia 2026, 13:37
-

AktualnościManchester United zainteresowany gwiazdą Arsenalu. Klub wycenił go na 50 milionów funtów


















Michał Bosak / 4 sierpnia 2026, 13:04
-

AktualnościNewcastle odrzuciło ofertę Arsenalu za Bruno Guimarãesa. Sprzeczne informacje w sprawie transferu


















Michał Bosak / 4 sierpnia 2026, 12:29

































