Oficjalnie: Paweł Brożek podpisał nowy kontrakt

36-letni Paweł Brożek przedłużył kontrakt z Wisłą Kraków do końca czerwca 2020 roku. Legenda “Białej Gwiazdy” wróciła na Reymonta w 2013 roku po nieudanych przygodach za granicą.

Dotychczasowa umowa Pawła Brożka wygasła z końcem czerwca i po kilku tygodniach negocjacji obie strony doszły do porozumienia. Wychowanek Białogonu Kielce w sobotnim spotkaniu sparingowym przeciwko pierwszoligowej Puszczy Niepołomice skompletował hat-trick, czym udowodnił, że może być mocnym punktem w zespole prowadzonym przez Macieja Stolarczyka. – Nie wypuścimy go z bazy treningowej. Skauci czyhają na takich młodych zawodników – śmiał się trener krakowskiej drużyny.

W lutym Paweł Brożek przeszedł operację barku i przez kilka tygodni przechodził rehabilitację. Napastnik na boisko wrócił na początku kwietnia, zaś w 33. kolejce ze Śląskiem Wrocław zdobył bramką, dzięki której Wisła Kraków zremisowała (1:1). W piłkarskim CV doświadczonego napastnika znajduje się między innymi 413 oficjalnych spotkań i 167 bramek w wiślackich barwach, a także 38 meczów w koszulce z Białym Orłem na piersi.

źródło: wisla.krakow.pl / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *