Oficjalnie: Orest Tkaczuk w Jagiellonii Białystok

fot. jagiellonia.pl

Jagiellonia Białystok potwierdziła, że do zespołu dołączył Orest Tkaczuk. 22-letni napastnik podpisał półtoraroczny kontrakt z opcją przedłużenia o trzy lata.

Nowy nabytek Jagiellonii to były reprezentant Ukrainy do lat 16 i 17. Przed dołączeniem do białostockiego klubu występował w barwach ukraińskiego zespołu PFK Ołeksandria, na codzień występującego w ukraińskiej ekstraklasie. W swoim CV ma też takie drużyny jak Szachtar Donieck oraz Wołyń Łuck.

 Cieszę się z podpisania kontraktu. Przede mną wiele pracy. Są tutaj ogromne oczekiwania w stosunku do piłkarzy, mam nadzieję, że im sprostam. Będąc piłkarzem takiego klubu jak Jaga, mam duże możliwości rozwoju. Mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości wkomponuję się i stanę się częścią zespołu. Co do Białegostoku, to jest bardzo dobrym, ładnym i wygodnym do życia miastem. Podoba mi się mentalność ludzi, ich stosunek do piłki nożnej oraz drużyny Jagiellonii. Będę bardzo szczęśliwy, jeśli będę mógł dostarczyć im radość – powiedział Tkaczuk w pierwszym wywiadzie dla mediów klubowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi