Oficjalnie: Mateusz Michalski w Polonii Warszawa

twitter.com/AdamikPatryk/status/

31-letni Mateusz Michalski wzmocnił drugoligową Polonię Warszawa. Pomocnik odszedł z Widzewa Łódź i związał się dwuletnią umową ze stołecznym klubem.

– Jestem bardzo zadowolony z podpisania umowy z Polonią. Swoje pierwsze poważniejsze kroki stawiałem właśnie na Konwiktorskiej 6 i na pewno mam sentyment do tego klubu. Miałem inne propozycje, jednak zdecydowałem się tutaj wrócić. Rozmowa z dyrektorem sportowym Piotrem Kosiorowskim oraz cała wizja rozwoju i odbudowy Klubu przekonały mnie do dołączenia do drużyny i cieszę się, że będę częścią tego projektu. Znam wielu zawodników z obecnej szatni – Łukasza Piątka, Tomka Wełnę, Michała Brudnickiego, Adama Pazia czy Marcina Pieńkowskiego, więc można powiedzieć, że wracam do „siebie” – mówi Michalski.

Mateusz Michalski w latach 2010 – 2012 występował w drużynie Czarnych Koszul i ma na swoim koncie 67 meczów w Polonii. W sezonie 2012/2013 zagrał w 6 spotkaniach w Ekstraklasie.

– Chciałbym ponownie przywitać się z kibicami! Mam nadzieję, że licznie będą nas wspierać w nadchodzącym sezonie i już nie mogę się doczekać pierwszego meczu. Liczę, że 2. Liga to będzie tylko przystanek i uda nam się awansować. Na pewno całą drużyną dołożymy wszelkich starań, by dać wiele radości i abyśmy mogli wspólnie cieszyć z wygranych. Na K6 jest głód gry na najwyższym szczeblu rozgrywkowym i wierzę, że razem uda nam się to osiągnąć – dodaje.

źródło: kspolonia.pl /


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.