Oficjalnie: Manchester United potwierdza przybycie Marcela Sabitzera

Sabitzer

Zdjęcie: bundesliga.com

Zawodnik Bayernu Monachium został wypożyczony bez możliwości wykupu do Manchesteru United.

Na kilka godzin przed zamknięciem zimowego okienka transferowego pojawiły się informacje, jakoby Christian Eriksen wypadł z gry na dłuższy okres czasu. W związku z tym “Czerwone Diabły” zostały zmuszone do sprowadzenie piłkarza, który mógłby zastąpić Duńczyka podczas jego absencji.

Media szybko zaczęły donosić, że klub z Old Trafford jest zainteresowany krótkoterminowym wypożyczeniem Marcela Sabitzera z Bayernu Monachium. W nim miano upatrywać zastępcę dla Eriksena na najbliższe miesiące.

Na nieco ponad godzinę do zamknięcia okienka Manchester United potwierdził przybycie Austriaka. Cała operacja przebiegła bardzo sprawnie. 28-latek po kilku godzinach przyleciał do Anglii, przeszedł testy medyczne, po czym złożył podpis na umowie.

“Czasami w życiu trzeba podejmować szybkie i ważne decyzje. W chwili, gdy usłyszałem o tej możliwości, wiedziałem, że jest dla mnie odpowiednia. Jestem rywalizującym graczem. Chcę wygrywać i pomóc klubowi osiągnąć cele w tym sezonie” – oznajmił Marcel Sabitzer.

Marcel Sabitzer jest pierwszym austriackim piłkarzem w historii, który będzie występował w koszulce “Czerwonych Diabłów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.