Oficjalnie: Maciej Ambrosiewicz odchodzi z Wisły Płock

wisla-plock.pl

Jeszcze zimowe okienko transferowe się nie rozpoczęło, a kadra Wisły Płock uszczupliła się o kolejnego zawodnika. W niedzielę, 20 grudnia Maciej Ambrosiewicz rozwiązał kontrakt z klubem za porozumieniem stron.

Maciej Ambrosiewicz do Płocka trafił latem 2019 roku na zasadzie transferu definitywnego z Górnika Zabrze. W niebiesko-biało-niebieskiej koszulce wystąpił łącznie w 26 spotkaniach. 22-letni pomocnik w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy zagrał w dwóch meczach. Na boisku spędził  5 minut. Rozegrał 240 sekund w meczu z Legią Warszawa (0:1) oraz pojawił się na minutę w starciu z Wisłą Kraków (0:3).

Ambrosiewicz w trwającej kampanii ligowej przegrywał rywalizację o miejsce w składzie z m.in: Lagatorem, Rasakiem, czy Leśniakiem. Teraz władze klubu doszły do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie rozstanie. W niedzielę, 20 grudnia 22-latek rozwiązał kontrakt z klubem za porozumieniem stron, stając się tym samym wolnym zawodnikiem. Do nowego klubu będzie mógł dołączyć na zasadzie wolnego transferu.

Maciej Ambrosiewicz nie będzie już reprezentował barw Wisły Płock. 22-letni pomocnik rozwiązał umowę z naszym klubem za porozumieniem stron i został wolnym zawodnikiem. Maciek, dzięki za wszystko i życzymy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej! – poinformował klub w specjalnym komunikacie, zamieszczonym na stronie wisla-plock.pl

Kilka tygodniu temu z klubem rozstał się 19-letni Paweł Żuk, który także miał problemy z regularną grą w pierwszym składzie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.