OFICJALNIE: Krzysztof Stanowski odchodzi z Kanału Sportowego

Kanał Sportowy

Krzysztof Stanowski żegna się z Kanałem Sportowym. Dziennikarz potwierdził, że wypowiedział łączącą go z nim umowę.

Od pewnego czasu pojawiały się spekulacje na temat potencjalnego odejścia Krzysztofa Stanowskiego z Kanału Sportowego. Te doniesienia zyskały na sile, gdy dziennikarz usunął wszelkie wzmianki o projekcie ze swoich mediów społecznościowych. W piątek doszło do oficjalnego potwierdzenia, że rzeczywiście obie strony zdecydowały się na rozstanie.

„Od dłuższego czasu w przestrzeni publicznej pojawiały się domysły dotyczące mojego odejścia z Kanału Sportowego, a od miesiąca – gdy usunąłem KS z opisu w swoich mediach społecznościowych – temat stał się głośny. Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie, co oznacza, że mam obowiązek świadczenia pracy przez kolejne trzy miesiące (do końca stycznia 2024), chyba że strony ustalą inaczej.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy tworzyli ze mną ten ekscytujący projekt. Przede wszystkim dziękuję widzom, z którymi spędziłem ostatnie blisko cztery lata – czy też rozmawiając podczas programów, czy też czytając Wasze komentarze.

Fajnie było! I może jeszcze będzie” – napisał Stanowski na Twitterze, publikując zdjęcie wypowiedzenia umowy.

41-latek stworzył Kanał Sportowy z Mateuszem Borkiem, Michałem Polem oraz Tomaszem Smokowskim.

Obecnie ma on 1,13 miliona subskrypcji na YouTubie. Łączna liczba wyświetleń jego filmów przekracza 656 milionów.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.