Oficjalnie: Jagiellonia Białystok zatrudniła dyrektora sportowego


Łukasz Masłowski został nowym dyrektorem sportowym Jagiellonii Białystok – poinformował ekstraklasowy klub. 

Jagiellonia Białystok trwającej kampanii ligowej nie może zaliczyć do zbytnio udanych. Duma Podlasia zajmuje odległe 11. miejsce w stawce. Gry zespołu nie poprawiła również zmiana szkoleniowca. Przypomnijmy, w połowie grudnia Ireneusz Mamrot przestał pełnić funkcję pierwszego trenera Jagiellonii Białystok. Jego obowiązki przejął Piotr Nowak. Znany z występów w Kanale Sportowym szkoleniowiec poprowadził zespół z czterech spotkaniach.

Kibice mają już dość niepowodzeń swojej drużyny. Ich zdaniem przyczyn słabych wyników osiąganych przez zespół należy dopatrywać się w nieudolnej polityce transferowej realizowanej przez zarząd.

W siedzibie klubu przy ulicy Jurowieckiej 21 w Białymstoku nadszedł czas zmian. Po blisko czternastu latach pracy z klubu odeszła dotychczasowa wiceprezes zarządu, Agnieszka Syczewska.

Jagiellonia we wtorek w oficjalnym komunikacie poinformowała, iż nowym dyrektorem sportowym został Łukasz Masłowski.

Spotkałem się z właścicielami klubu, a także prezesem Wojtkiem Pertkiewiczem. Nasze negocjacje rozpoczęliśmy w styczniu. Przez ponad miesiąc powoli rozmawialiśmy, nakreślając wizję oraz rozwój sportowy zespołu. Poznawałem oczekiwania osób zarządzających dotyczących funkcji dyrektora sportowego. Dzisiaj mogę tylko wyrazić radość, ponieważ znaleźliśmy kompromis – powiedział nowy dyrektor sportowy w rozmowie z JAGA TV.

40-latek ostatnio pracował jako dyrektor sportowy w Widzewie Łódź. W przeszłości związany był również z Wisłą Płock i Olimpią Grudziądz.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.