Oficjalnie: Ivan Runje rozstał się z Jagiellonią Białystok

Ivan Runje / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

32-letni Ivan Runje za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z Jagiellonią Białystok. Chorwat zatem opuszcza szeregi Jagi po niespełna siedmiu latach.

 Ivan od dłuższego czasu walczył o powrót na boisko, jednak sytuacja zdrowotna nie pozwoliła mu na wznowienie gry w pierwszym zespole – wyjaśniono w komunikacie. W 2016 roku obrońca trafił na Podlasie z Omonii Nikozja i do czasu odniesienia poważnej kontuzji kolana w 2021 roku był jedną z najważniejszych postaci dla Jagiellonii.

Klub w niezwykłych słowach pożegnał Chorwata, który co wszystko wskazuje, przedwcześnie zakończy karierę. – Ivan z ogromnym bólem podjął decyzję o zakończeniu piłkarskiej przygody z Jagiellonią, z którą świętował największe sukcesy w historii klubu. Na zawsze zapisał się w kartach jego historii. Przywódca linii defensywnej i dobry duch zespołu. Takim go zapamiętamy. Chorwat będzie miał okazję jeszcze pożegnać się z białostocką publicznością w najbliższym czasie podczas jednego ze spotkań Żółto-Czerwonych przy Słonecznej – dodano.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

źródło: jagiellonia.pl / 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.