Oficjalnie: Iker Casillas wraca do Realu Madryt!

Casillas

www.precisium-sports.fr

Hiszpańska MARCA potwierdziła, że Iker Casillas dogadał się z Florentino Perezem w sprawie powrotu na Santiago Bernabeu! Bramkarz będzie jednak pełnić inną rolę niż dotychczas. 

Legenda Królewskich wraca do klubu po pięciu latach! O jego powrót bardzo zabiegał obecny dyrektor Realu – Florentino Perez. Spekuluje się, że Casillas będzie pełnił podobną funkcję jaką pełnił przed laty Zidane, kiedy on wracał. Iker zostanie trenerem bramkarzy młodszych roczników.

W wieku 39. lat zawiesił buty na kołku ze względów zdrowotnych. Zawodnik doznał groźnego dla życia zawału serca! Iker długo dochodził do siebie, mówił wszystkim, że gdy wyzdrowieje to jeszcze spróbuje powrócić do regularnej gry. W ostatnim sezonie pełnił funkcję łącznika między zawodnikami, a sztabem. W minioną środę jego aktualny klub – FC Porto – zdobył mistrzostwo Portugalii. Casillas czeka jeszcze na rezultat finału pucharu Portugalii przeciwko Benfice. Po jego zakończeniu oficjalnie zerwie odejdzie z Porto.

Jednak jego prawdziwym klubem od zawsze był Real Madryt! Teraz wraca, aby pomóc prezydentowi w projekcie, z którego obaj są bardzo podekscytowani. Florentino doskonale wie, że Iker jest zakochany w Realu, chce go zintegrować ze swoim zespołem. Epizody z przeszłości takie jak jego pożegnanie tylnymi drzwiami pięć lat temu odeszły w zapomnienie. Obaj Panowie przyznali się do swoich błędów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.