Oficjalnie: Henning Berg 2018!

Henning Berg zostanie szkoleniowcem Legii Warszawa na dłużej! W środę norweski trener przedłużył wygasający w 2016 roku kontrakt. Nowa umowa Berga będzie obowiązywała do 30 czerwca 2018 roku.

Norweski trener pracuje z Legią od 3 grudnia 2013 roku. W międzyczasie zdążył już zdobyć Mistrzostwo Polski i osiągnąć znakomite wyniki z drużyną w obecnej edycji Ligi Europy awansując do fazy play-off.

„To ważny dzień dla naszego Klubu. Henning bardzo dobrze wkomponował się w nasz Klub. Dodaje nam jakości w różnych obszarach. Henning chciał związać się z Legią na dłużej, wierzy w nasz projekt i wszyscy jesteśmy przekonani, że wiele jeszcze możemy razem w Legii zrobić. Mam wrażenie, że nasi piłkarze podzielają nasz pogląd, iż Legia jest obecnie miejscem, w którym mogą się harmonijnie rozwijać. Naszym celem pozostaje rozwój drużyny i całego Klubu, co pozwoli oczywiście na odnoszenie coraz lepszych rezultatów” – stwierdził Dominik Ebebenge, Kierownik ds. rozwoju.

 


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.