

Oficjalnie: Gecov i Kokoszka w Śląsku
Marcel Gecov i Adam Kokoszka zostali nowymi zawodnikami Śląska Wrocław. Obydwaj piłkarze mają odgrywać znaczącą rolę w drużynie prowadzonej przez Tadeusza Pawłowskiego.
Gecov ma 27 lat i jest defensywnym pomocnikiem. W swojej karierze występował m.in. w KAA Gent, Fulham czy ostatnio w Rapidzie Bukareszt. Czeski zawodnik podpisał dwuletni kontrakt. Sportowiec jest bardzo zadowolony z transferu do Śląska.
- Cieszę się, że trafiłem do Śląska. Po tym, jak moja umowa w Rumunii wygasła, kontaktowało się ze mną kilka klubów, miedzy innymi mistrz Bułgarii Ludogorec Razgrad. Zdecydowałem się jednak na Śląsk, bo wiem, że to dobrze poukładany, zorganizowany i mocny sportowo klub. Jestem przekonany, że to najlepszy wybór dla mnie.
Z kolei Adam Kokoszka wraca do Wrocławia po roku występów w Torpedo Moskwa. Po rozwiązaniu umowy z rosyjskim klubem defensor postanowił ponownie związać się ze Śląskiem.
- Cieszę się, że wracam do Wrocławia. Ostatni rok był na pewno świetnym doświadczeniem pod względem sportowym, miałem okazję rywalizować z piłkarzami światowego formatu. Niestety, pod koniec sezonu problemy organizacyjne spowodowały, że mój kontrakt został rozwiązany z winy klubu, a Torpedo praktycznie przestało istnieć.
Źródło: slaskwroclaw.pl
-
AktualnościEnzo Maresca po pierwszej konferencji jako trener Manchesteru City. Padły słowa o Rodrim, transferach i Jacku Grealishu







Michał Bosak / 25 lipca 2026, 18:03
-

AktualnościReal Madryt chce kupić Yana Diomande. RB Lipsk żąda 130 milionów euro







Michał Bosak / 25 lipca 2026, 17:19
-

AktualnościArsenal przygotowuje ofertę za Juliána Álvareza. Napastnik może opuścić Atlético Madryt







Michał Bosak / 25 lipca 2026, 16:37
-

Ekstraklasa gdzie oglądaćGdzie oglądać Ekstraklasę za darmo w sezonie 2026/27? Darmowy dostęp do Canal+ na 90 dniWojciech Nowacki / 24 lipca 2026, 10:08
-

AktualnościRobert Lewandowski ma pięć ofert. Czeka na wybory w Barcelonie przed ostateczną decyzjąWojciech Nowacki / 12 lutego 2026, 20:34
-

AktualnościRobert Lewandowski blisko MLS? Chicago Fire proponuje dwuletni kontraktWojciech Nowacki / 10 lutego 2026, 15:43





































