

Oficjalnie: Dwóch nowych piłkarzy Celticu
Celtic Glasgow pozyskał dwóch nowych zawodników. Piłkarzami szkockiego klubu zostali Logan Bailly oraz Nadir Çiftçi.
Bailly jest bramkarzem i został sprowadzony jako zastępca Łukasza Załuski, który nie przedłużył umowy z "The Boys". Prawdopodobnie kosztował około 300 tysięcy funtów. Golkiper podpisał trzyletni kontrakt.
Natomiast Çiftçi jest napastnikiem, który dotychczas występował w Dundee United. W poprzednim sezonie zdobył 16 bramek i zaliczył 9 asyst. Celtic zapłacił za niego 1,5 miliona funtów. Turecki atakujący ma wzmocnić rywalizację w drużynie prowadzonej przez trenera Deile.
Piłkarz jest gotowy na rozpoczęcie przygody w nowym zespole:
- Spędziłem dwa naprawdę dobre sezony w Dundee i jestem wdzięczny temu klubowi, bo traktowano mnie tam naprawdę dobrze. Nie jest mi łatwo opuszczać United, ale czuję się gotowy na rozpoczęcie nowego rozdziału mojej kariery.
Źródło: celticfc.net/ dailymail.co.uk
-
AktualnościYan Diomandé: Liverpool zaoferował 100 mln euro, RB Lipsk odrzucił – napastnik skupiony na mundialuNowacki / 26 czerwca 2026, 15:13
-


AktualnościSenegal – Irak o wszystko: mecz w Toronto zadecyduje o szansach na awansNowacki / 26 czerwca 2026, 15:12
-


AktualnościKto poprowadzi mecz Wyspy Zielonego Przylądka - Arabia Saudyjska? Poznaj arbitra tego spotkania (27.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 14:17
-


AktualnościKto poprowadzi spotkanie Urugwaj - Hiszpania? Poznaj arbitra tego meczu (27.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 14:12
-

AktualnościNorwegia - Francja sędzia meczu. Kto będzie arbitrem spotkania? (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 12:14
-

AktualnościNorwegia - Francja przewidywane składy na mecz | 26.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 11:10





































