Oficjalnie: David Moyes menedżerem West Hamu

football.london

West Ham United znajduje się w potężnym dołku, dlatego władze klubu postanowiły rozstać się z Manuelem Pellegrinim, a jego miejsce zajął David Moyes. 56-latek związał się z “Młotami” do czerwca 2021 roku. 

O zmianie menedżera przesądziła sobotnia porażka z Leicester City (1:2). Po trzech miesiącach pauzy między słupki powrócił Lukasz Fabiański, który obronił “jedenastkę” wykonywaną przez Demaraia Graya, ale ostatecznie nie uchronił swojego zespołu przed stratą punktów. Teraz oblicze drużyny spróbuje odmienić doskonale znający realia Premier League oraz samego klubu David Moyes. Szkot bowiem powrócił na ławkę trenerską “The Hammers” po półtora roku.

– Poprzednio David Moyes udowodnił, że w krótkim czasie jest wstanie osiągnąć odpowiednie wyniki i mocno wierzymy, zespół pójdzie we właściwym kierunku – stwierdził David Sullivan, członek zarządu. – Wspaniale jest wrócić. Wspaniale jest być w domu. Jestem bardzo dumny, że wróciłem tutaj do West Ham – powiedział szczęśliwy David Moyes. – Uważam, że zespół, który mamy jest lepszy, od tego który prowadziłem wcześniej, więc nie mogę doczekać się współpracy z nimi – zakończył szkocki menedżer.

źródło: whufc.com / własne

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *