Oficjalnie: Barcelona zagra z Napoli przy pustych trybunach
Potwierdziły się plotki, jakoby rewanżowy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Barceloną a Napoli miał zostać rozegrany bez udziału publiczności.
Jeszcze tydzień temu hiszpański minister zdrowia Salvador Illa mówił, że mecz nie jest zagrożony, jednak zważywszy na rozwój epidemii koronawirusa we Włoszech kataloński klub ogłosił, iż obie ekipy zagrają przy pustych trybunach. Choć Barcelona walczyła o to, aby na Camp Nou w przyszłą środę pojawili się chociaż posiadacze karnetów, ostatecznie odpuściła ze względów bezpieczeństwa.
Szacuje się, iż Blaugrana straci na zwrocie pieniędzy za bilety około 4,5 miliona euro.
źródło: football-italia.net/fcbarca.com
-

AktualnościArsenal gwarantuje co najmniej 105,6 mln euro za finał Ligi Mistrzów 2025/26Nowacki / 29 maja 2026, 16:56
-

AktualnościPSG ogłosił 24-osobowy skład na finał Ligi Mistrzów z Arsenalem – Luis Enrique ma do dyspozycji całą kadręNowacki / 29 maja 2026, 16:18
-

AktualnościIñigo Pérez: Rayo Vallecano liczy na szczęśliwe zakończenie sezonu w finale Ligi KonferencjiNowacki / 27 maja 2026, 14:56
-

AktualnościVitinha i Luis Enrique przed finałem Ligi Mistrzów UEFA: zapowiedź meczu Paris Saint-Germain – ArsenalNowacki / 26 maja 2026, 12:50
-

AktualnościPo raz pierwszy od sezonu 1991/92: ani Milan, ani Juventus nie zagrają w Lidze MistrzówNowacki / 25 maja 2026, 14:10
-

AktualnościUnai Emery po raz piąty triumfuje w Lidze Europy – Aston Villa rozgromiła Freiburg 3:0Nowacki / 21 maja 2026, 12:43








































