

Oficjalnie: Armando Sadiku piłkarzem Legii Warszawa
Armando Sadiku został nowym zawodnikiem Legii Warszawa - klub na godzinę przed pierwszym meczem eliminacyjnym do Ligi Mistrzów zakontraktował reprezentanta Albanii.
Sadiku popisał kontrakt z Mistrzem Polski do końca 2020 roku. To transfer definitywny z FC Zurich. Albańczyk strzelił w swojej karierze 112. goli w 232. meczach. Dla 26-latka to ósmy klub w karierze. Występował w albańskich KF Turbina, KS Gramozi, KF Elbasami. W 2011 roku wyjechał do Szwajcarii i tam kontynuował karierę do 2017 roku.
Był piłkarzem m.in. FC Locarno, FC Lugano, FC Vaduz oraz FC Zurich. W tym sezonie strzelił 9. goli w 16. meczach w lidze Szwajcarskiej. Sadiku jest podstawowym napastnikiem reprezentacji Albanii. W kadrze zadebiutował 5. lat temu w meczu z Gruzją. Występował na EURO 2016 we wszystkich meczach grupowych i strzelił gola Rumunom. W reprezentacji jego dorobek to 9. goli w 27. meczach.
Na Łazienkowskiej będzie występował z numerem 99. Dla mistrza Polski to czwarte wzmocnienie w tym okienku transferowym. Wcześniej Legia zakontraktowała Mączyńskiego, Monetę oraz Hildeberto.
-
AktualnościWyjściowe jedenastki na spotkanie Szwajcaria - Kanada (24.06.2026)Nowacki / 24 czerwca 2026, 20:10
-




AktualnościOficjalnie: wyjściowe składy na mecz Bośnia i Hercegowina - Katar (24.06.2026)Nowacki / 24 czerwca 2026, 20:09
-




AktualnościOficjalnie: wyjściowe składy na mecz Bośnia i Hercegowina - Katar (24.06.2026)Nowacki / 24 czerwca 2026, 20:09
-


AktualnościRPA - Korea Południowa przewidywane jedenastki | 25.06.2026Nowacki / 24 czerwca 2026, 17:13
-


AktualnościPrzewidywane składy na mecz Czechy - Meksyk | 25.06.2026Nowacki / 24 czerwca 2026, 17:11
-


AktualnościPrzewidywane składy na mecz Czechy - Meksyk | 25.06.2026Nowacki / 24 czerwca 2026, 17:11





































