Oficjalne: Dani Ceballos zostaje w Realu Madryt
"Królewscy" na swojej oficjalnej stronie opublikowali komunikat, w którym poinformowali, że przedłużą kontrakt z Danim Ceballosem. Nowa umowa będzie ważna do 30 czerwca 2027 roku.
Hiszpan rozegrał w trykocie "Los Blanos" 120 meczów w ciągu czterech sezonów. W tym czasie zdobył on aż 11 tytułów. Mianowicie podnosił dwukrotnie Ligę Mistrzów, trzykrotnie Klubowe Mistrzostwa Swiata, dwukrotnie Superpuchar Europy, jednokrotnie LaLigę i Puchar Króla oraz dwukrotnie Superpuchar Hiszpanii.
Dani Ceballos był reprezentantem swojego kraju 13 razy. Był on również mistrzem Europy z hiszpańskimi drużynami do lat 19 i 21.
-

AktualnościWyjściowe jedenastki na mecz Motor Lublin - Jagiellonia Białystok (31.07.2026)


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 20:04
-


AktualnościWisła Płock - Widzew Łódź wyjściowe składy na mecz. Znamy podstawowe jedenastki (31.07.2026)


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 17:28
-


AktualnościMarcus Rashford po sezonie w Barcelonie – klub pożegnał napastnika, nie aktywował opcji wykupu


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 16:30
-


AktualnościAtletico Madryt złożyło skargę na Barcelonę. Chodzi o rzekome naciski na Juliána Álvareza


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 16:02
-

AktualnościKontuzja Raula Asencio wyklucza obrońcę Realu Madryt na 4–6 tygodni


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 15:39
-

AktualnościJack Grealish wyjaśnia brak na przedsezonowym tournée Manchesteru City: to kontuzja, nie konflikt z Enzo Mareską


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 15:13
































