Nowy piłkarz Legii

fot. Piotr De Bever

Mateusz Cholewiak prawdopodobnie zostanie nowym zawodnikiem Legii Warszawa. 29-latek ma w środę przejść testy medyczne i jeżeli wszystko się powiedzie, oficjalnie zostanie pierwszym transferem “Wojskowych” w zimowym okienku transferowym. 

Cholewiak już w tę sobotę ma wylecieć z całą drużyną na obóz przygotowawczy do Turcji. Według informacji podawanych przez “Przegląd Sportowy”, kwota transferu ma oscylować w granicach 250 tys. złotych.

Niewątpliwie, jego głównym zadaniem będzie rywalizacja o miejsce w składzie z młodym Karbownikiem, który od kilku miesięcy prezentuje bardzo wysoką formę i jest jednym z najbardziej perspektywicznych piłkarzy w polskiej Ekstraklasie. Zadanie więc przed Cholewiakiem ciężkie, ale z pewnością będzie zdeterminowany, by mu podołać. Kontrakt 29-letniego obrońcy ze Śląskiem Wrocław wygasa pod koniec tego sezonu, a więc ten czas to ostatnia szansa na zarobienie jakichkolwiek pieniędzy.

Wychowanek SMS’u Łódź w tym sezonie zdołał rozegrać 16 spotkań w Ekstraklasie, przy czym udało mu się zdobyć dwa gole. Dla samego zawodnika również wydaje się być to ostatnia okazja, by na poważnie zaistnieć w polskiej lidze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi