Nowy kontrakt obrońcy Arsenalu

espnfc.com

Hector Bellerin podpisał dziś z Arsenalem nowy, długoterminowy kontrakt.

Hiszpański obrońca rozwija się w szybkim tempie od sezonu 2014/15, kiedy to udało mu się przebić do pierwszej drużyny Arsenalu. W poprzedniej kampanii Bellerin ustabilizował swoją pozycję w pierwszym składzie Kanonierów zaliczając 44 występy we wszystkich rozgrywkach, biorąc udział przy 9 golach.

Świetna dyspozycja 21-latka pozwoliła mu dostać się do najlepszej jedenastki poprzedniego sezonu Premier League oraz otrzymać powołanie na Euro 2016. Hiszpan przybył na Emirates z Barcelony w 2011 roku, a w Anglii udowodnił, że może zostać jednym z najlepszych bocznych obrońców na świecie.

,,Jestem naprawdę bardzo szczęśliwy, a ten klub jest teraz moim domem. Jestem tu już ponad pięć lat i byłem naprawdę podekscytowany, kiedy klub poinformował mnie o chęci przedłużenia kontraktu. Nie myślałem o niczym innym jak tylko o pozostaniu tutaj i kontynuowaniu mojego rozwoju w drużynie Arsenalu” – przyznał Bellerin po podpisaniu kontraktu.

Oficjalna strona internetowa Arsenalu nie podała dokładnej długości trwania nowej umowy, jednak media informują, że kontrakt ma obowiązywać do lata 2023 roku.

Źródło: www.arsenal.com


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *