Nowak o derbowym pojedynku

Trener gdańskiej Lechii Piotr Nowak jest świadomy tego, iż niedzielne spotkanie derbowe nie będzie meczem, jak każdy inny, lecz podchodzi do niego ze spokojną, zimną głową oraz wiarą we własne umiejętności. Tak przynajmniej przekonuje 52-letni szkoleniowiec lidera Ekstraklasy.

Na przedmeczowej konferencji prasowej Nowak mówił, że kluczem do sukcesu może okazać się umiejętność odpowiedniego pohamowania emocji.

,,Wiadomo, że derby zawsze wywołują gorącą atmosferę wśród kibiców i dziennikarzy, ale my staramy się wypośrodkować nasze emocje. Przemotywowanie lub zobojętnienie nie są dobre, my znaleźliśmy w tym wszystkim odpowiedni balans. Naszym atutem będzie wiara w to, co robimy, bo dotychczas nasza praca przynosi pozytywne efekty. Mecz z Arką będzie dla nas wyzwaniem, ale jesteśmy na nie gotowi”– powiedział trener Biało-Zielonych.

Już w niedzielę o godzinie 18:00 po raz pierwszy od 5 lat będziemy świadkami Wielkich Derbów Trójmiasta. Bilety zostały już w całości wyprzedane, tak więc mecz przy ulicy Olimpijskiej obejrzy komplet publiczności.

Źródło: lechia.pl


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *