Nottingham Forest wciąż ma nadzieję na pozyskanie Gibbs-White’a

wolves.co.uk

“Wilki” odrzuciły ofertę Nottingham, ale nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji. “Tricky Trees” ciągle mają szansę na zakontraktowanie piłkarza.

Z informacji podawanych przez brytyjskie “The Athletic” możemy dowiedzieć się, że temat transferu Morgana Gibbs-White’a do Nottingham Forest nie jest zamknięty.

Gdy tylko Wolverhampton znajdzie następcę 22-latka, będą skłonni przystać na poprzednią, początkowo odrzuconą przez siebie ofertę Nottingham. Tegoroczny beniaminek Premier League zaproponował za młodzieżowego reprezentanta Anglii 25 milionów funtów plus 10 milionów funtów w bonusach.

Niedługo później zawodnik zakomunikował władzom klubu z Molineux, że nie przedłuży wygasającego za dwa lata kontraktu. W tej sytuacji Wolves chcieliby jeszcze w trwającym okienku znaleźć jego następcę.

Gdy tak się stanie, być może zaakceptują wcześniej złożoną ofertę Nottingham Forest. Tym samym Gibbs-White mógłby już w nowym sezonie zagrać w koszulce z innym herbem na piersi.

Poprzednią kampanię Morgan Gibbs-White spędził na wypożyczeniu w Sheffield United. Zagrał tam w 37 meczach, w których zdobył 12 bramek i zanotował 10 asyst.

Zainteresowanie tym graczem podczas letniego okienka transferowego wykazywał również Everton.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.