Niezwykły strzelec bramek ze Stoke City

Do dość niecodziennego zjawiska doszło dzisiaj w jednym z meczów 22 kolejki angielskiej Premier League, pomiędzy Stoke City a Chelsea Londyn.

Mianowicie Jonathan Walters zawodnik Stoke popisał się nie lada wyczynem strzelając dwie bramki, tylko niestety nie do bramki przeciwnika, a do własnej. Pierwszy samobój otworzył wynik spotkania w 45 minucie meczu, drugi padł zaraz po nim bo w 62 minucie. Taki obrót spraw doskonale wykorzystała Londyńska Chelsea, która dołożyła jeszcze dwie bramki: Lamparda z rzutu karnego oraz Hazarda i ostatecznie pokonała gospodarzy 0-4.

Życzymy, aby Jonathan Walters jak najszybciej zapomniał o tym spotkaniu.  A oto pozostałe wyniki spotkań 22 kolejki:

QPR    0 – 0    Tottenham

Aston Villa    0 – 1    Southampton

Everton    0 – 0    Swansea

Fulham    1 – 1    Wigan

Norwich    0 – 0    Newcastle

Reading    3 – 2    West Bromich

Sunderland    3 – 0    West Ham