Niespodziewana porażka AS Monaco

www.cotematchs.com

www.cotematchs.com

Do niespodzianki doszło dzisiaj na Stade Louis II. Monaco nie potrafiło pokonać na własnym stadionie Lorient. Mimo, że to gospodarze byli stawiani w roli faworyta przegrali 2:3. 

Pierwszą bramkę w meczu zdobyli stawiani z góry na straconej pozycji goście. Bramkę dla Lorient po strzele z trzydziestu metrów zdobył Didier Ndong. Sześć minut później goście prowadzili już dwiema bramkami, tym razem strzelał Benjamin Jeannot. Bramkę kontaktową dla Monaco w 21 minucie zdobył Almamy Toure, po strzele głową. Do końca pierwszej połowy grę zdominowali gospodarze, jednak to piłkarze Lorient stwarzali groźniejsze akcje. Przed przerwą nie mieliśmy okazji zobaczyć już więcej bramek.

Tuż po zmianie połów wyrównującą bramkę zdobył Lemar. Gospodarze nie mieli zamiaru spocząć na remisie i mocno pracowali na gola dającego zwycięstwo. Jednak to goście w 59 minucie zdobyli bramkę na wagę trzech punktów. Ostatniego gola zdobył Moukandjo. Po trzeciej bramce Lorient wyraźnie niesione prowadzeniem, górowało nad gospodarzami. Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie i AS Monaco przegrało z Lorient 2:3.

AS Monaco – FC Lorient 2:3 
0:1 Ndong 12′
0:2 Jeannot 18′
1:2 A. Toure 21′
2:2 Lemar 47′
2:3 Moukandjo 59′


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *