Niesamowity pech Danny’ego Ings’a. Kolejna poważna kontuzja Anglika!

Fatalna informacja wyszła z obozu Liverpoolu. Danny Ings po raz kolejny doznał poważnej kontuzji, eliminującej go z gry na dłuższy czas. 

24-letni napastnik ubiegłego lata zamienił Burnley na Liverpool i to miał być dla utalentowanego piłkarza krok w przód w karierze. W październiku 2015 roku zerwał jednak więzadła krzyżowe w lewym kolanie, co wymusiło na nim przerwę aż do maja tego roku, przez co zagrał dla “The Reds” zaledwie dziewięć spotkań (sześć w Premier League). Gdy wydawało się, że Anglik uporał się z kontuzją i wraca do formy, spadł na niego kolejny cios – kontuzja chrząstki w kolanie doznana w spotkaniu pucharowym z Tottenhamem. Co gorsza, dotyczy ona drugiego, prawego kolana.

Ings’a czeka operacja i rozbrat z piłką na okres 7-9 miesięcy, co oznacza, że ten sezon jest dla niego stracony. Jurgen Klopp wierzy jednak, że jego podopieczny, znany z mocnego charakteru i determinacji, tym razem także poradzi sobie z kontuzją i wróci jeszcze silniejszy. Niewątpliwie to ogromna strata dla “The Reds”, ale również dla reprezentacji “Synów Albionu”.

Koledzy z zespołu mocno wspierają Danny’ego i liczą na jego szybki powrót.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *