Niemcy wchodzą w grę o Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Krzysztof Piątek wzbudza ogromne zainteresowanie klubów z całej Europy, a najnowsze wieści donoszą, że Polakiem interesują się zespoły RB Lipsk oraz Bologna FC.

Napastnik, który w zeszłym sezonie zrobił furorę na włoskich boiskach, w tym zatracił instynkt strzelecki i wielokrotnie fachowcy pytają o przyczyny spadku formy. Na domiar złego konkurencja w osobie Zlatana Ibrahimovicia mocno oddala Polaka od składu Milanu. Pozycja Szweda będzie niepodważalna i pozostaje mieć nadzieje, że trener zdecyduje się na ofensywny styl gry.

AC Milan plasuje się dopiero na jedenastym miejscu i jedną z przyczyn niepowodzeń jest słaba dyspozycja Krzysztofa Piątka, który zdobył zaledwie cztery gole. W telewizji „Mediaset” mogliśmy usłyszeć o zainteresowaniu ze strony RB Lipsk, gdzie w przyszłości mógłby zastąpić Timo Wernera. Ofertę za Polaka mogą złożyć także władze klubu Bologna FC. Sam piłkarz w wywiadach podkreśla, iż wierzy w odniesieniu sukcesu w „Rossonerich”.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.