Nie dla Paula Pogby w Realu Madryt, przyszłością Valverde

Federico Valverde jest przyszłością Realu Madryt. Madrycki dziennik “AS”  w sobotnim wydaniu przekonuje, iż drzwi dla Paula Pogby są zamknięte a Zinedine Zidane musi się z tym pogodzić.

Pragnieniem francuskiego szkoleniowca jest jego rodak z Manchesteru United. Władze “Królewskich” nie widzą powodu, by płacić horrendalne pieniądze dopóki swój potencjał potwierdza Valverde. Zidane miał już przyjąć do wiadomości, że inwestowanie w Paula Pogbę jest wykluczone. Ten ostatnio leczył uraz kostki. Kilka miesięcy temu niestrudzenie naciskał na klub, by ściągnął mistrza świata, odrzucając przy tym Christiana Eriksena z Tottenhamu Hotspur oraz Donny’ego van den Beeka.

Fede Valverde został zakupiony za pięć milionów euro, co z perspektywy czasu wydaje niską kwotą. Portal “Transfermarkt.de” wycenia Urugwajczyka na bagatela 50 mln euro. Kiedyś również “Blaugrana” była skłonna pozyskać Valverde, ale ostatecznie z niego zrezygnowano. W końcówce listopada przedłużono z nim umowę do 2025 roku z kwotą odstępnego aż 750 milionów euro.

źródło: as.com / własne

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *