Nicolo Zaniolo przejdzie do Turcji? Zainteresowanie wschodnich gigantów

Zdjęcie: Sky Italia

Nicolo Zaniolo miał być główną częścią projektu AS Romy, jednak jego sytuacja w klubie pogorszyła się na tyle, że nie jest ważną postacią drużyny prowadzonej przez Jose Mourinho. W zimę nie udało się go sprzedać, jednak teraz zainteresowanie wyraża Fenerbache i Galatasaray.

– Niestety, wygląda na to, że zostanie […] Powiedział mi, że nie chce już dla nas grać, nie chce także trenować z drużyną. – to słowa Jose Mourinho na temat Nicolo Zaniolo. Ponoć Tottenham wyrażał zainteresowanie Włochem, jednak końcowo do transakcji nie doszło, potem zgłosiło się Bournemouth. Włoch musi zostać we Wiecznym Mieście na jeszcze pół roku, ponieważ nie zdecydował się na żaden z podanych kierunków.

W Turcji jednak ciągle trwa okno transferowe, bowiem do środy. Ma być to szansa dla tureckich gigantów – Galatasary i Fenerbache. Zawodnik musi się zdecydować na transfer, w przeciwnym razie skończy na ławce rezerwowych pół roku, nie dostając wielu szans. Kibice Giallorossich mają dość telenoweli z Nicolo. Turcja wydaje się być jedynym możliwym kierunkiem na ewakuację.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x