foot01.com

OGC Nice zapłaci za bilety kibiców, którzy zdecydują się wspierać klub w wielkim hicie ligi francuskiej przeciwko Paris Saint-Germain. 

Prezes Jean-Pierre Rivere powiedział, że jest to gest ze strony klubu, który pragnie podziękować wszystkim kibicom wspierającym zespół na meczach wyjazdowych w całej Europie. Prezes Nice dodał także, że wsparcie w każdym meczu Ligi Europy było niezwykłe i dodał: „Trzeba zdać sobie sprawę jak wiele robią nasi fani, podróżują w autokarach, samochodach, samolotach ale zawsze są z nami bez względu na odległość.”

„W ubiegłym tygodniu, w Gelsenkirchen, wszyscy fani musieli albo wziąć urlop lub poświęcić wolną chwilę by śledzić swoją drużynę. Jeździli tysiące kilometrów dla naszego zespołu.”

Wiele klubów bojkotuje przyjazd na Parc des Princes z powodu cen biletów na trybunę gości. Kosztują one 30 euro – trzy razy więcej niż na wszystkich innych stadionach w Ligue 1.

Rivere wie też, że wsparcie kibiców w tak ważnym meczu to zwiększenie szans na ostateczny triumf: „By stworzyć fantastyczne widowisko i mieć korzyść w postaci dopingu, na który nasz klub zasługuje, potrzebujemy najbardziej zagorzałych kibiców za nami.”

W meczu ma zagrać także Mario Balotelli, dla którego będzie to pierwszy występ po urazie łydki. Samo spotkanie odbędzie się 11 grudnia o 20:45.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *