Napoli kupuje napastnika. Aktualnie jest… kontuzjowany

sscnapoli.it

SSC Napoli od momentu kontuzji Arkadiusza Milika rozgląda się za napastnikiem, który wypełni lukę po Polaku. Według włoskich mediów będzie nim Leonardo Pavoletti. 

Genoa, klub 28-latka miał zaakceptować opiewającą na 18 mln euro ofertę, która wpłynęła z Neapolu i prawdopodobnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby wraz z początkiem stycznia zawodnik zmienił barwy. Prawdopodobnie, bowiem Włoch, tak jak Milik, leczy obecnie uraz i do gry wróci na początku roku. Jeśli nie zdoła przejść testów medycznych w nowym klubie, będzie mógł zapomnieć o grze na Stadio San Paolo.

Pavoletti pokazał się szerszej publiczności w ostatnim sezonie Serie A, podczas którego w 25 rozegranych spotkaniach zdobył 14 bramek. W obecnej kampanii napastnik Genoi zagrał w 9 spotkaniach ligowych, w których trafił do siatki rywali trzykrotnie. Ostatni raz Włoch przebywał na boisku w spotkaniu z Lazio 20 listopada i od tamtej pory leczy uraz. Wcześniej Pavoletti ubierał barwy Sassuolo, a jego obecny klub zapłacił za niego trzy mln euro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *