NA GORĄCO

Napoli dołącza się do batalii o Hirvinga Lozano

14 stycznia 2019, 13:41 | Foto: weloba.com | Autor: Ziemowit Dziopa
Napoli dołącza się do batalii o Hirvinga Lozano
Eredivisie
0

Do walki o Hirvinga Lozano dołączyło się Napoli. 

SSC Napoli ma zamiar włączyć się do walki o Hirvinga Lozano. Meksykanin miałby zapewne zastąpić Adama Ounasa. “Azzurri” jednak nie będą mieli łatwego zadania. O 23-latka walczy bowiem FC Barcelona oraz Chelsea FC. Ta pierwsza już nie raz, mówiąc kolokwialnie, zrobiła w konia włoską drużynę. Jeszcze nie tak dawno Blaugrana biła się z AS Romą o Malcoma. Gdy Brazylijczyk  “witał się z gąską w ogródku” to cali na żółto-czerwono weszli Katalończycy.  

Włodarze PSV głupi jednak nie są – utrata Lozano w środku sezonu mogłaby pokrzyżować plany – zespół walczy o obronę tytułu Mistrza Holandii. Wskutek tego Meksykanin z Philips Stadium odejdzie najwcześniej latem. 

Portal Transfermarkt Hirvinga Lozano wycenia na kwotę 40 milionów euro.

Gdyby Meksykanin zdecydował się na dołączenie do podopiecznych Carlo Ancelottiego, Napoli wydałoby najwięcej pieniędzy od czasu kupna Gonzalo Higuaina.  Lozano jest obecnie absolutną gwiazdą Eredivise i można kategorycznie stwierdzić, że jest na zdecydowanie wyższym poziomie od swoich kolegów. W siedemnastu spotkaniach do bramki trafiał jedenaście razy, wszak asystował ośmiokrotnie.  

Comments are closed.

Przejdź do paska narzędzi