Najlepsi strzelcy: Jelenia Góra – Junior

własne

Mamy dla was coś specjalnego. Zdecydowaliśmy się wyłonić króla strzelców każdej polskiej ligi piłki nożnej. Od Ekstraklasy, po B Klasy, a także rozgrywki juniorskie i kobiece. Na początek jeleniogórska liga juniorów starszych, gdzie najlepszy okazał się Jan Łaniocha

Strzelcy:

17 – Jan Łaniocha (Chrobry Nowogrodziec)

14 – Dawid Wojciechowski (Nysa Zgorzelec), Marek Wiedro (Gryf Gryfów)

11 – Filip Bednarz (Bobrzanie Bolesławiec), Jakub Kloczkowski (Olimpia Kowary), Bartosz Gola (LZS Kościelnik), Jakub Jarosz (Czarni Lwówek Śląski)

10 – Marcel Antoszewski (Pogoń Markocice)

7 – Damian Żurowski (Chrobry Nowogrodziec), Nikolas Niedzielski (Chobry Nowogrodziec), Mateusz Śliwiński (Lotnik Jeżów Sudecki)

6 – Kacper Guzowski (Bobrzanie Bolesławiec), Tomasz Stefanek (Granica Bogatynia), Michał Stefanek (Granica Bogatynia), Kamil Sitek (Łużyce Lubań), Jakub Fortuna (Łużyce Lubań), Kacper Kloczkowski (Olimpia Kowary)

5 – Przemysław Skiba (Łużyce Lubań), Adam Kulas (Nysa Zgorzelec), Adrian Schónung (Gryf Gryfów), Marcin Janik (GKS Gromadka)

4 – Wojciech Martynowski (Chrobry Nowogrodziec), Michał Rosa (Chrobry Nowogrodziec), Krystian Smolarek (Bobrzanie Bolesławiec), Maciej Celuch (Bobrzanie Bolesławiec), Oskar Pochwała (Bobrzanie Bolesławiec), Paweł Rudkowski (Bobrzanie Bolesławiec), Oktawian Szwejk (Lotnik Jeżów Sudecki), Marcin Boroński (LZS Kościelnik), Bartosz Twardowski (LZS Kościelnik)

3 – Jakub Zarzycki (Bobrzanie Bolesławiec), Ernest Słupski (Granica Bogatynia), Paweł Kędziorek (Lotnik Jeżów Sudecki), Michał Pawliński (Lotnik Jeżów Sudecki), Tomasz Szablicki (Olimpia Kowary), Aleks Petyniak (Olimpia Kowary), Tomasz Cieślak (LZS Kościelnik), Radosław Sochacki (LZS Kościelnik), Kacper Suszczyński (Pogoń Markocice), Seweryn Ostrowski (Nysa Zgorzelec), Damian Jaśkiewicz (Nysa Zgorzelec), Michał Kierpal (Nysa Zgorzelec), Adrian Puchalski (Czarni Lwówek Śląski), Radosław Kałuski (Gryf Gryfów)

2 – Jakub Mrozik (Chrobry Nowogrodziec), Arkadiusz Jodłowski (Chrobry Nowogrodziec), Paweł Wielogórski (Chrobry Nowogrodziec), Bartosz Kowal (Bobrzanie Bolesławiec), Rafał Kaniowski (Granica Bogatynia), Michał Fałtyn (Łużyce Lubań), Damian Berliński (Łużyce Lubań), Patryk Turski (Olimpia Kowary), Jakub Wiśniewski (Olimpia Kowary), Damian Marciniak (Olimpia Kowary), Kacper Ruśniński (LZS Kościelnik), Kacper Rybus (LZS Kościelnik), Bartłomiej Żuberek (Pogoń Markocice), Damian Marszałek (Pogoń Markocice), Oskar Józiak (Gryf Gryfów), Maciej Celuch (Gryf Gryfów), Mateusz Wołoszyn

1- Damian Burdyna (Chrobry Nowogrodziec), Igor Ostrowski (Chrobry Nowogrodziec), Jakub Widuch(Chrobry Nowogrodziec), Eryk Marks (Bobrzanie Bolesławiec), Amadeusz Ostański (Bobrzanie Bolesławiec), Patryk Pirożek (Bobrzanie Bolesławiec), Simone Campochiaro (Bobrzanie Bolesławiec), Marcel Tur (Bobrzanie Bolesławiec), Michał Dołgan (Bobrzanie Bolesławiec), Mateusz Olesiński (Bobrzanie Bolesławiec), Kacper Kizyma (Bobrzanie Bolesławiec), Tomasz Kościaniuk (Granica Bogatynia), Arkadiusz Młynarczyk (Granica Bogatynia), Szymon Czap (Granica Bogatynia), Sebastian Hołubowicz (Granica Bogatynia), Łukasz Romańczuk (Łużyce Lubań), Kacper Siwicki (Łużyce Lubań), Martin Swastek (Łużyce Lubań), Łukasz Musiał (Łużyce Lubań), Łukasz Czyż (Lotnik Jeżów Sudecki), Dawid Bepirszcz (Lotnik Jeżów Sudecki), Oskar Pietkiewicz (Lotnik Jeżów Sudecki), Kacper Król (Lotnik Jeżów Sudecki), Maciej Ulicki (Olimpia Kowary), Bartłomiej Kukiełka (LZS Kościelnik), Robert Kaczmarczyk (Pogoń Markocice), Damian Kotyś (Pogoń Markocice), Kacper Konopczyński (Pogoń Markocice), Oskar Richter (Pogoń Markocice), Jakub Kowalski (Pogoń Markocice), Maciej Ksykiewicz (Pogoń Markocice), Wojciech Krysztofiak (Pogoń Markocice), Łukasz Siwacki (Pogoń Markocice), Krystian Bogdaniec (Nysa Zgorzelec), Adrian Morawski (Nysa Zgorzelec), Bartosz Sieczko (Nysa Zgorzelec), Jakub Żelazko (Nysa Zgorzelec), Paweł Wojciechowski (Nysa Zgorzelec), Dawid Podskarbi (Czarni Lwówek Śląski), Patryk Winiarski (Czarni Lwówek Śląski), Dawid Król (Gryf Gryfów), Jakub Kudra (Gryf Gryfów), Piotr Dedek (GKS Gromadka), Piotr Fila (GKS Gromadka), Rafał Szerszenowicz (GKS Gromadka), Konrad Zawada (GKS Gromadka), Kacper Pioruński (GKS Gromadka)

 

Klasyfikacja oparta o informacje z serwisu Łączy nas piłka


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *