Nadchodząca rewolucja w Wiśle Kraków

Za trzy miesiące w drużynie Wiśle Kraków ma dojść do rewolucji kadrowej. Wielu piłkarzom wygasają kontrakty i już dziś wiadomo, że kilka z nich nie zostanie przedłużonych. Na wspomnianej liście znalazło się parę wartościowych nazwisk.

19-letni bramkarz Kamil Broda, którego kontrakt wygaśnie 30 czerwca 2021 roku. Pomiędzy obiema stronami prowadzone są rozmowy, jednak krakowska drużyna sprowadziła 18-letniego Kacpra Szewczyka w ramach zabezpieczenia pozycji goalkeepera.

Souleymane Kone – 24 letni środkowy obrońca nie miał zbyt wielu okazji do zaprezentowania swoich umiejętności fanom Białej Gwiazdy. Piłkarz rodem z Wybrzeża Kości Słoniowej ma spore braki kondycyjne, ale w wyniku urazów Adiego Mehremicia i Urosa Radakovicia będzie miał szansę na występy w pierwszej drużynie.

Żan Medved – Wisły Kraków nie stać na wykupienie 21-letniego Słoweńca, który został wypożyczony przez krakowski klub do 30 czerwca 2021 roku.

Adi Mehremić – Właściciele klubu byli bardzo zadowoleni z gry 28-letniego środkowego obrońcy. Niestety w wyniku urazu, jakiego doznał w lutym sytuacja Bośniaka skomplikowała się i nie wiadomo, czy współpraca z nim będzie kontynuowana.

Rafał Boguski – Tego piłkarza nie trzeba nikomu przedstawiać. 36-latek od wielu lat związany jest z Wisłą Kraków. Jego kontrakt z obecnym pracodawcą wygaśnie pod koniec czerwca i nie wydaje się, aby chciał kontynuować przygodę z piłką nożną. Popularny Bogus dwukrotnie był bliski odejścia i zawieszenia butów, ale za każdym razem o rok przedłużał kontrakt z Wiślakami.

Aleksander Buksa – Słowna umowa tego zawodnika obowiązywać miała do czerwca 2023 roku. Na dokumencie widnieje rok 2021 i nic nie wskazuje na to, że współpraca pomiędzy obiema stronami będzie kontynuowana.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x