

Muniru pozostanie w Legii?
Przez ostatni tydzień z Legią Warszawą trenował Sulley Muniru. Jest duża szansa, że zawodnik podpisze kontrakt z klubem.
24-latek od maja trenował indywidualnie ze swoim bratem - Sulleyem Muntarim. Pomocnik wyraźnie odstaje jeszcze fizycznie, ale zrobił dobre wrażenie na Romeo Jozaku. Do wtorku ma zostać podjęta decyzja, czy Ghańczyk podpisze umowę z Legią. Na razie niedzielny mecz ligowy z Lechią Gdańsk obejrzy z trybun.
źródło: Legia.net
-
AktualnościAncelotti zapowiada zmiany przed meczem z Haiti. Brazylia zagra bez NeymaraNowacki / 19 czerwca 2026, 14:55
-


AktualnościKto sędziuje spotkanie Brazylia - Haiti? Poznaj arbitra tego meczu (20.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 14:47
-


AktualnościSzkocja - Maroko przewidywane składy. Kto zagra? | 20.06.2026Nowacki / 19 czerwca 2026, 14:13
-


AktualnościScaloni przed dylematem napastnika: Martínez czy Álvarez przed meczem z AustriąNowacki / 19 czerwca 2026, 14:07
-

AktualnościUSA – Australia: hit grupy D w Seattle o 21:00Nowacki / 19 czerwca 2026, 13:40
-

AktualnościNeymar nie zagra z Haiti – pozostaje w New Jersey, by przygotować się do meczu ze SzkocjąNowacki / 19 czerwca 2026, 12:58





































