

Mniej piłkarzy spoza UE w polskiej piłce
Jak podaje portal eurosport.onet.pl już od sezonu 2015/2016 w Ekstraklasie oraz w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu centralnym na boisku w barwach jednej drużyny będzie mogło przebywać tylko trzech zawodników spoza Unii Europejskiej. A od sezonu 2016/17 już tylko dwóch.
W niższych klasach rozgrywkowych w Polsce, w danym meczu będzie mógł grać jeden piłkarz spoza UE, pod warunkiem, że jest związany kontraktem.
Już w najbliższy piątek w Bydgoszczy plan ma zostać zaopiniowany przez władze Ekstraklasy. Jego zatwierdzenie przez zarząd PZPN jest już właściwie przesądzone.
-
AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Norwegia - Francja (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 20:09
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki Senegal - Irak (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 20:04
-



AktualnościNowa Zelandia - Belgia przewidywane jedenastki | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 19:05
-


AktualnościPrzewidywane składy na mecz Egipt - Iran | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 19:04
-

AktualnościEgipt - Iran sędzia. Kto sędziuje to spotkanie? (27.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 17:19
-



AktualnościKto sędziuje spotkanie Nowa Zelandia - Belgia? Poznaj arbitra tego meczu (27.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 17:16





































