

Mniej piłkarzy spoza UE w polskiej piłce
Jak podaje portal eurosport.onet.pl już od sezonu 2015/2016 w Ekstraklasie oraz w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu centralnym na boisku w barwach jednej drużyny będzie mogło przebywać tylko trzech zawodników spoza Unii Europejskiej. A od sezonu 2016/17 już tylko dwóch.
W niższych klasach rozgrywkowych w Polsce, w danym meczu będzie mógł grać jeden piłkarz spoza UE, pod warunkiem, że jest związany kontraktem.
Już w najbliższy piątek w Bydgoszczy plan ma zostać zaopiniowany przez władze Ekstraklasy. Jego zatwierdzenie przez zarząd PZPN jest już właściwie przesądzone.
-
AktualnościUSA - Paragwaj przewidywane składy. Kto wybiegnie w pierwszej jedenastce? | 13.06.2026Nowacki / 12 czerwca 2026, 17:08
-


AktualnościUSA - Paragwaj sędzia. Kto sędziuje to spotkanie? (13.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 15:17
-




AktualnościOceny pomeczowe Meksyk - RPA (11.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 12:09
-




AktualnościOceny pomeczowe Meksyk - RPA (11.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 12:09
-

AktualnościPrzewidywane składy zespołów na mecz Kanada - Bośnia i Hercegowina | 12.06.2026Nowacki / 12 czerwca 2026, 11:05
-

AktualnościKanada - Bośnia i Hercegowina sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (12.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 9:19


































